Newsletter
Zapisz się!
KARTONY KLAPOWE - NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE 4

Rynek opakowaniowy wciąż poszerza swój asortyment o nowe wzory kartonów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta przedsiębiorcy prześcigają się w swych pomysłach. Powstało już wiele kartonów stworzonych pod jeden ścisły rodzaj produktów lub pod określoną okoliczność np. kartony na książkikartony na dokumenty (kartony archiwizacyjne), tuby okrągłe i prostokątne, kartony do paczkomatów, kartony przeprowadzkowe, kartony fasonowe, kartony pocztowe, kartony do paletyzacji itd.

Znając jednak wybory naszych klientów, nasuwa się jedna myśl – KARTONY KLAPOWE to wciąż niekwestionowani królowie w branży opakowaniowej.

 

 

Czy aby na pewno tak jest?

Postanowiliśmy to sprawdzić.

W tym celu przygotowaliśmy krótką ankietę, która miała na celu pomóc nam zrozumieć potrzeby naszych klientów.

 

W ankiecie brało udział 1000 osób. Odpowiadali oni m.in. na następujące pytania:

1. Jaki rodzaj opakowań kartonowych najczęściej Pan/Pani kupuje?

2. Dlaczego zazwyczaj wybiera Pan/Pani podany wyżej rodzaj opakowań kartonowych?

3. Do jakich celów zamawia Pan/Pani powyższe kartony?

Po zebraniu danych okazało się, iż zdecydowana większość ankietowanych (aż 72%), wybiera kartony klapowe. Co zatem powoduje, iż ten typ opakowań nasi respondenci wybierają najczęściej? Oto przykładowe odpowiedzi:

Alex: Wybieram kartony klapowe głównie ze względu na ich niższą cenę oraz uniwersalność – wykorzystuje je jako opakowanie do wszystkich artykułów jakie produkuję.

 

 

OLI85: Zamawiam kartony na działy produkcji. Tu liczy się czas – kartony klapowe po prostu oszczędzają czas, bo składa się je wyjątkowo szybko i instynktownie. 

Maja_Z09: Pakuję produkty wielkogabarytowe, a do tego rodzaju produktów nie ma lepszych kartonów niż kartony klapowe.

A jakie jest Wasze zdanie? Czy kartony klapowe to niekwestionowani liderzy w swej branży? Jakich odpowiedzi udzielilibyście na powyższe trzy pytania z naszej ankiety?

 

Dobrego dnia,

Komentarze do wpisu (4)

23 marca 2020

Popieram. My akurat kupujemy z białej tektury :) Dodajemy nowy produkt do firmy i będziemy od Was brać karton fasonowy biały. Kartony psują nam wymiarowo oraz pod względem gramatury.

24 marca 2020

Czy projektujecie pod branżę motoryzacyjną opakowania kartonowe? Zdzwonimy się.

24 marca 2020

Zauważyłam, że kartony klapowe są w dużej mierze wykorzystywane w naszej firmie. Zajmujemy się transportem w Polsce. Głównie są układane na palecie Euro.

6 kwietnia 2020

Podpisuje się pod tym artukułem

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl