Taśmy z nadrukiem

Taśmy z indywidualnym nadrukiem.

Coraz częściej większość firm dba o branding swojej firmy. Sklepy e-commerce, które w Polsce rozwijają się bardzo szybko, chcą się wyróżnić. Ku temu stosuje się oklejanie paczki taśmami z nadrukiem firmowym. Często obok logo danej firmy widnieją dane adresowe czy hasło reklamowe zachęcające do współpracy. Poprzez ten zabieg odbiorca finalny z łatwością odnajdzie swoją paczkę na poczcie polskiej w paczkomacie INPOST lub na pace busa u kuriera. Co ważne zapamięta, gdzie kupował produkty i pewnie z chęcią wróci na kolejne zakupy.

Taśmy foliowe, polipropylenowe z logo (nadrukiem).

Drugą ważną funkcją owych taśm jest ich rozmiar, właściwości i wykonanie. Szerokość wycenianej rolki na naszym sklepie wynosi 45 mm, 48 mm lub 50 mm. Należy na ten aspekt zwrócić uwagę, gdy taśmę będziemy używać w dyspenserze przeznaczonym do określonej szer. taśmy. Na rynku występują dyspensery ręczne, gdzie taśma 48 mm ze znakiem towarowym, wchodzi do niego wprost idealnie. Natomiast, gdy jesteśmy w posiadaniu dyspensera do taśm szwed z funkcją cichego owijania, to wtedy możemy zakupić taśmę z logo o szerokości rolki 50 mm. 

Jeżeli chodzi o właściwości taśm, to warto skupić swoją uwagę na klejach oraz folii PP. Jak się okazuje nie zawsze, to co najtańsze np: na allegro, jest skuteczne. Przykładem jest klej akryl, który słabo trzyma się tekturowej powierzchni. Odradzamy zakup taśm z nadrukiem w tej technologii. Aha i taśmy na kleju akrylowym są droższe od hot-meltu. Jeżeli mowa już o hot-melcie to ten klej spełnia oczekiwania klientów. Jest kleisty, dzięki niemu paczka nie rozleci się podczas transportu. Solvent jest najmocniejszy. Co solventem skleisz, żadna siła go nie rozklei :).  

Do produkcji taśm z logo używamy ekologicznych surowców, które tj. np.: folia PP nawijana na rolkę ma neutralny wpływ na miejsce jej produkcji. Poza tym przy większych zamówieniach projekty taśm wykonywane są na specjalnej folii, gdzie żywotność nadruku sięga 10 lat! Taką taśmę można przechowywać na zimnym lub ciepłym magazynie, gdzie kolorystyka taśmy przechowywanej w kartonie nie zostanie naruszona (odporna na trudne warunki atmosferyczne (-20°C/ + 40°C)).

Taśmy papierowe z logo w dowolnym rozmiarze.

Jeżeli szukasz ekologicznych rozwiązań dotyczących taśm z logiem Twojej firmy, to zapraszamy Cię do złożenia zapytania. Taśmy takie są wykonywane na indywidualne zamówienie. Przeważnie stosujemy w nich klej hot-melt. Nadruk jest robiony do 4 kolorów. Pojedyńcza rolka ma szerokość 48 mm. 

Taśmy z logo w punktowym skrócie. 

 • taśma na kleju w technologii AKRYL CICHY, SUPER AKRYL GŁOŚNY (kleje najsłabsze), HOT-MELT , SUPER HOT-MELT (grubsza folia i większa gramatura kleju; kleje mocniejsze) i SOLVENT (klej najmocniejszy) 
 • cieńsza i grubsza folia oraz ekologiczne taśmy na papierze ulegające recyklingowi
 • szerokość rolki wynosi 45 mm48 mm, 50 mm
 • długość rolki 54m/60Yd oraz 60m

Jak realizujemy zamówienia na taśmę ekologiczną oraz wykonaną z folii polipropylenowej?

 • termin realizacji zamówienia (po uprzednim zatwierdzeniu całego projektu drogą mailową lub telefoniczną) to 18-21 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności;
 • przedpłata 100%;
 • podane ceny są cenami netto. Od podanych cen nie udzielamy rabatów;
 • podane ceny zawierają koszt matrycy;
 • kolory bazowe taśmy: biały, brąz, transparent;
 • z uwagi na proces technologiczny wyprodukowana ilość zamawianego towaru może różnić się w zakresie +/- 10% oraz +/-3% w zakresie tolerancji pomiarów. Klient zobligowany jest do odbioru ewentualnej nadwyżki towarowej.
 • w przypadku nadruków aplowych (kolorowe tło) do ceny netto doliczamy +5%
 • na indywidualne zamówienie nie przyjmujemy zwrotów.

Gdzie należy składać zapytania na taśmy z nadrukiem?

 • na adres email: kartony@kartonypl.pl
 • w treści e-maila prosimy o dosyłanie dużych plików logo firmowego (wektor pdf.)

Czy udzielamy rabatów od podanych poniżej cen na taśmę pakową z nadrukiem?

 • od podanych poniżej cen udzielamy rabatów w zależności od ilości zakupionego towaru, od ilości użytych kolorów. Cenimy sobie stałą współpracę, dlatego cieszylibyśmy się z podjęcia długoletniej współpracy. 

 

Podane ceny są cenami netto za 1 rolkę. Vat 23%.

Cena uwzględnia dostawę na terytorium Polski.

 


Interesuje Cię nadruk na innym taśmie?

Skontaktuj się z nami

email: kartony@kartonypl.pl

tel.: 516 104 970

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl