Taśmy z nadrukiem

Taśmy z indywidualnym nadrukiem.

Coraz częściej większość firm dba o branding swojej firmy. Sklepy e-commerce, które w Polsce rozwijają się bardzo szybko, chcą się wyróżnić. Ku temu stosuje się oklejanie paczki taśmami z nadrukiem firmowym. Często obok logo danej firmy widnieją dane adresowe czy hasło reklamowe zachęcające do współpracy. Poprzez ten zabieg odbiorca finalny z łatwością odnajdzie swoją paczkę na poczcie polskiej w paczkomacie INPOST lub na pace busa u kuriera. Co ważne zapamięta, gdzie kupował produkty i pewnie z chęcią wróci na kolejne zakupy.

Taśmy foliowe, polipropylenowe z logo (nadrukiem).

Drugą ważną funkcją owych taśm jest ich rozmiar, właściwości i wykonanie. Szerokość wycenianej rolki na naszym sklepie wynosi 45 mm, 48 mm lub 50 mm. Należy na ten aspekt zwrócić uwagę, gdy taśmę będziemy używać w dyspenserze przeznaczonym do określonej szer. taśmy. Na rynku występują dyspensery ręczne, gdzie taśma 48 mm ze znakiem towarowym, wchodzi do niego wprost idealnie. Natomiast, gdy jesteśmy w posiadaniu dyspensera do taśm szwed z funkcją cichego owijania, to wtedy możemy zakupić taśmę z logo o szerokości rolki 50 mm. 

Jeżeli chodzi o właściwości taśm, to warto skupić swoją uwagę na klejach oraz folii PP. Jak się okazuje nie zawsze, to co najtańsze np: na allegro, jest skuteczne. Przykładem jest klej akryl, który słabo trzyma się tekturowej powierzchni. Odradzamy zakup taśm z nadrukiem w tej technologii. Aha i taśmy na kleju akrylowym są droższe od hot-meltu. Jeżeli mowa już o hot-melcie to ten klej spełnia oczekiwania klientów. Jest kleisty, dzięki niemu paczka nie rozleci się podczas transportu. Solvent jest najmocniejszy. Co solventem skleisz, żadna siła go nie rozklei :).  

Do produkcji taśm z logo używamy ekologicznych surowców, które tj. np.: folia PP nawijana na rolkę ma neutralny wpływ na miejsce jej produkcji. Poza tym przy większych zamówieniach projekty taśm wykonywane są na specjalnej folii, gdzie żywotność nadruku sięga 10 lat! Taką taśmę można przechowywać na zimnym lub ciepłym magazynie, gdzie kolorystyka taśmy przechowywanej w kartonie nie zostanie naruszona (odporna na trudne warunki atmosferyczne (-20°C/ + 40°C)).

Taśmy papierowe z logo w dowolnym rozmiarze.

Jeżeli szukasz ekologicznych rozwiązań dotyczących taśm z logiem Twojej firmy, to zapraszamy Cię do złożenia zapytania. Taśmy takie są wykonywane na indywidualne zamówienie. Przeważnie stosujemy w nich klej hot-melt. Nadruk jest robiony do 4 kolorów. Pojedyńcza rolka ma szerokość 48 mm. 

Taśmy z logo w punktowym skrócie. 

 • taśma na kleju w technologii AKRYL CICHY, SUPER AKRYL GŁOŚNY (kleje najsłabsze), HOT-MELT , SUPER HOT-MELT (grubsza folia i większa gramatura kleju; kleje mocniejsze) i SOLVENT (klej najmocniejszy) 
 • cieńsza i grubsza folia oraz ekologiczne taśmy na papierze ulegające recyklingowi
 • szerokość rolki wynosi 45 mm48 mm, 50 mm
 • długość rolki 54m/60Yd oraz 60m...do 1000 mb.

Jak realizujemy zamówienia na taśmę ekologiczną oraz wykonaną z folii polipropylenowej?

 • termin realizacji zamówienia (po uprzednim zatwierdzeniu całego projektu drogą mailową lub telefoniczną) to 18-21 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności;
 • przedpłata 100%;
 • podane ceny są cenami netto. Od podanych cen nie udzielamy rabatów;
 • podane ceny zawierają koszt matrycy;
 • kolory bazowe taśmy: biały, brąz, transparent;
 • z uwagi na proces technologiczny wyprodukowana ilość zamawianego towaru może różnić się w zakresie +/- 10% oraz +/-3% w zakresie tolerancji pomiarów. Klient zobligowany jest do odbioru ewentualnej nadwyżki towarowej.
 • w przypadku nadruków aplowych (kolorowe tło) do ceny netto doliczamy +5%
 • na indywidualne zamówienie nie przyjmujemy zwrotów.

Gdzie należy składać zapytania na taśmy z nadrukiem?

 • na adres email: kartony@kartonypl.pl
 • w treści e-maila prosimy o dosyłanie dużych plików logo firmowego (wektor pdf.)

Czy udzielamy rabatów od podanych poniżej cen na taśmę pakową z nadrukiem?

 • od podanych poniżej cen udzielamy rabatów w zależności od ilości zakupionego towaru, od ilości użytych kolorów. Cenimy sobie stałą współpracę, dlatego cieszylibyśmy się z podjęcia długoletniej współpracy. 

 

Podane ceny są cenami netto za 1 rolkę. Vat 23%.

Cena uwzględnia dostawę na terytorium Polski.

 


Interesuje Cię nadruk na innym taśmie?

Skontaktuj się z nami

email: kartony@kartonypl.pl

tel.: 516 104 970

Branżowe porady - Blog sklepu.
Bezużyteczne szare opakowania nikomu nie są już potrzebne?

Niepotrzebne kartony w kontenerze.

 

Branżowe porady sklepu Kartonypl znowu wystartowały. Koniec roku za parę dni, wiec warto skupić się na szczegółach. We wpisie na blogu dowiesz się na temat popularności opakowań kartonowych. Wiedzę oprzemy o dane firmy Gemius i tym samym o raport z 2022 roku dotyczący rozwoju sprzedaży w Sieci. Sprawdzimy, co jest dla nas (producentów i konsumentów) ważniejsze: samo przygotowanie przesyłki czy jego zawartość. Wreszcie odpowiemy na postawione pytanie w tytule bloga. Zachęcamy do lektury.

Paletyzacja opakowań z FSC i ich wysyłka do krajów UE.

Paletyzacja opakowań z FSC i ich wysyłka do krajów UE.

Prowadząc sklep w Sieci, duży magazyn czy małe biuro sprzedaży, często zastanawiamy się nad tym, jakie opakowania są najlepsze do wysyłki naszego towaru? Pakując 33 palety na tira i wysyłając produkty do krajów sąsiadujących, szukamy rozwiązań dotyczących, jak najlepszej logistyki. Palety z pudełkami nie mogą wystawać poza obrys naczepy. Musimy dobrać odpowiednią wagę całej plandeki, aby w razie kontroli, zachować wszelkie normy. Na naszym magazynie trzeba dbać o odpowiedni rozmieszczenie palet na podłodze oraz regale. Nie można doprowadzić do przeciążeń. Kiedy zaczynamy handel w Internecie, to w naszym małym miejscu pracy, też warto jest zaplanować, rozmieszczenie opakowań kartonowych. Trzeba wtedy zakupić mniejsze półeczki, których waga asortymentu nie może przekraczać określonej nośności. Poza tym musimy zwrócić uwagę, jako sprzedający, czy sklep on-line wyśle nam opakowania z ważnym certyfikatem FSC. Chcemy przecież wszyscy przyczyniać się do ponownej obróbki tektury, krążenia zasobów naturalnych i do biodegradowalności.     

Który wypełniacz będzie najlepszy, przy nowo powstałym sklepie internetowym?

tektura w roli do przeprowadzek i nowo powstałych sklepów on-line

Kolejna treść bloga przedstawia informacje nt. wypełniaczy. Ten produkt jest o tyle ważny, gdyż dzięki niemu nasz towar, wewnątrz opakowania, nie będzie się przemieszczał. Po drugie, wypełnienie może, prócz funkcji zabezpieczającej, mieć też wartość marketingową i ozdobną. Marketingową, dlatego, że niektóre produkty do owijania są bardzo eleganckie, ładne i proste w użyciu. Wypełniacz kolorowy może przyozdobić, wewnątrz paczki, szary karton. Na rynku wyróżniamy wiele rodzaj wypełnień. W artykule bloga skupimy się na ośmiu produktach, gdzie prawie każdy z nich jest ekologiczny i biodegradowalny. Zachęcamy do przeczytania całego artykułu.   

Taśmy klejące do kartonów - klej akryl, hot-melt, solvent.

Taśmy klejące do kartonów

Nieodzownym produktem do spinania i sklejania opakowań kartonowych, palet EURO są taśmy pakowe. Na rynku wyróżniamy taśmy z klejem akryl, hot-melt oraz solvent. Klej akrylowy znajduje się w produktach budowlanych typu kleje montażowe, produktach szkolnych czy artykułach kosmetycznych. Klej topliwy, czyli hot-melt stosuje się w branży samochodowej czy przemysłowej. Wysoka lepkość hot-meltów, sprawia, że klej ten charakteryzuje się wysoką temperaturą aplikacji. Klej kauczukowy naturalny (solvent) posiada szeroki zakres temperatur -25ºC + 110ºC. Taśmy pakowe z klejem w tej technologii są odporne na wilgoć, promienie UV. Praca z taśmą staje się przyjemnością. Patrząc na powyższy opis, warto tu zapytać, gdzie jeszcze wykorzystujemy taśmy z klejem? Na jakie cechy taśm klejących powinniśmy zwrócić szczególną uwagę? Wszystkie powyższe informacje znajdziemy w kolejnym wpisie bloga sklepu Kartonypl. 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl