Kontakt

Skontaktuj się z nami!

SKLEP CZYNNY PON. - PT. W GODZ.: 8:00 - 17:00

Dziękujemy, że zostałeś naszym klientem. Nim się obejrzysz, towar trafi w Twoje ręce. Czasami dostawa trwa tylko 20 h od chwili podjęcia współpracy. Jesteśmy po to, aby wspierać Wasze sklepy internetowe, Wasze firmy w dążeniu do szybkiej i taniej wysyłki. Dlatego stworzyliśmy sklep on-line z produktami do pakowania. Znajdziesz u nas kartony zwykłe szare oraz niezwykłe kolorowe z Twoim nadrukiem. Wiemy jakie, to dziś ważne, by wyróżnić się na rynku. Stąd, prócz nadruków na tekturze, możesz u nas zakupić taśmę z logo lub etykietę z napisem. Ponad 80% towaru pochodzącego z naszego sklepu to produkty ekologiczne. To też dla nas bardzo ważne. Sprzedając opakowania eco przyczyniamy się do ochrony klimatu.

Dobrego dnia życzy,

PAWEŁ PĘCZEK - CEO 

 

Dane kontaktowe:

 

Kontakt telefoniczny sklepu kartonypl 516 104 970

 

e-mail do sklepu kartonypl kartony@kartonypl.pl

 

Lokalizacja sklepu kartonypl SKLEPY PAWEŁ PĘCZEK

        ul. Obrońców Tobruku 27

        01-494 Warszawa

        (adres do korespondencji) 

Lokalizacja sklepu kartonypl SKLEPY PAWEŁ PĘCZEK

        ul. M.C. Skłodowskiej 24a/18

        26-300 Opoczno

        NIP: 7681776431

        REGON: 380810291

 

czat dla klientów sklepu Czat od 8:00 - 22:00

 

 Instagram nick: kartonypl_pl Obserwuj mnie!

Facebook Paweł Pęczek Facebook ponad 2 tyś. społeczność. Dołącz do nas: Paweł Pęczek 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Branżowe porady - Blog sklepu.
Udana przeprowadzka z dobrze dobranymi produktami.

Przeprowadzka z mieszkania do domu

Często podczas przeprowadzki towarzyszą nam skrajne emocje. Z jednej strony jesteśmy podekscytowani faktem, że zmieniamy mieszkanie na dom. Wyprowadzamy się do większego lokum. Rozwijamy firmę, mamy nowy zespół. Naszym przyjemnym obowiązkiem jest powiększenie powierzchni biurowej. Niestety często na początku musimy wykonać plan działania, który często rodzi się w naszej głowie do niewyobrażalnych rozmiarów. Zastanawiamy się wtedy, czy na własną rękę jesteśmy w stanie wykonać przeprowadzkę. Jeżeli uznamy, że przez ostatnie lata, nie nazbieraliśmy wielu osobistych przedmiotów, to na pewno rozważamy przeprowadzkę z pomocą rodziny i przyjaciół. Jeśli nie, to trzeba poszukać firmy przeprowadzkowej, która w pełni wykona za nas ciężką pracę związaną z wynoszeniem mebli, pakowanie wszystkiego w kartony. Opcji do wyboru mamy dwie, lecz łączy je jedna kwestia, a mianowicie taka, że będziemy potrzebować produktów do zapakowania naszej przeszłości. Często o tego typu produktach nie mam pojęcia. Szukamy pomocy na Internecie, pytamy znajomych. Z pomocą przychodzi nasz wpis, z którego dowiesz się o najważniejszych cechach towaru potrzebnego do przeprowadzki. Produkty opisane w blogu są najchętniej wybierane przez przyszłych klientów planujących wyprowadzkę.      

Bezużyteczne szare opakowania nikomu nie są już potrzebne?

Niepotrzebne kartony w kontenerze.

 

Branżowe porady sklepu Kartonypl znowu wystartowały. Koniec roku za parę dni, wiec warto skupić się na szczegółach. We wpisie na blogu dowiesz się na temat popularności opakowań kartonowych. Wiedzę oprzemy o dane firmy Gemius i tym samym o raport z 2022 roku dotyczący rozwoju sprzedaży w Sieci. Sprawdzimy, co jest dla nas (producentów i konsumentów) ważniejsze: samo przygotowanie przesyłki czy jego zawartość. Wreszcie odpowiemy na postawione pytanie w tytule bloga. Zachęcamy do lektury.

Paletyzacja opakowań z FSC i ich wysyłka do krajów UE.

Paletyzacja opakowań z FSC i ich wysyłka do krajów UE.

Prowadząc sklep w Sieci, duży magazyn czy małe biuro sprzedaży, często zastanawiamy się nad tym, jakie opakowania są najlepsze do wysyłki naszego towaru? Pakując 33 palety na tira i wysyłając produkty do krajów sąsiadujących, szukamy rozwiązań dotyczących, jak najlepszej logistyki. Palety z pudełkami nie mogą wystawać poza obrys naczepy. Musimy dobrać odpowiednią wagę całej plandeki, aby w razie kontroli, zachować wszelkie normy. Na naszym magazynie trzeba dbać o odpowiedni rozmieszczenie palet na podłodze oraz regale. Nie można doprowadzić do przeciążeń. Kiedy zaczynamy handel w Internecie, to w naszym małym miejscu pracy, też warto jest zaplanować, rozmieszczenie opakowań kartonowych. Trzeba wtedy zakupić mniejsze półeczki, których waga asortymentu nie może przekraczać określonej nośności. Poza tym musimy zwrócić uwagę, jako sprzedający, czy sklep on-line wyśle nam opakowania z ważnym certyfikatem FSC. Chcemy przecież wszyscy przyczyniać się do ponownej obróbki tektury, krążenia zasobów naturalnych i do biodegradowalności.     

Który wypełniacz będzie najlepszy, przy nowo powstałym sklepie internetowym?

tektura w roli do przeprowadzek i nowo powstałych sklepów on-line

Kolejna treść bloga przedstawia informacje nt. wypełniaczy. Ten produkt jest o tyle ważny, gdyż dzięki niemu nasz towar, wewnątrz opakowania, nie będzie się przemieszczał. Po drugie, wypełnienie może, prócz funkcji zabezpieczającej, mieć też wartość marketingową i ozdobną. Marketingową, dlatego, że niektóre produkty do owijania są bardzo eleganckie, ładne i proste w użyciu. Wypełniacz kolorowy może przyozdobić, wewnątrz paczki, szary karton. Na rynku wyróżniamy wiele rodzaj wypełnień. W artykule bloga skupimy się na ośmiu produktach, gdzie prawie każdy z nich jest ekologiczny i biodegradowalny. Zachęcamy do przeczytania całego artykułu.   

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl