Newsletter
Zapisz się!
KARTONY NA PALETĘ EURO/KARTONY DO PALETYZACJI 4

Magazynujesz, czy też wysyłasz/eksportujesz swoje towary w kartonach na paletach? Zdarzyło Ci się, iż kupiłeś kartony, które nie były dostosowane do palet EURO, przez co nie wykorzystałeś całej przestrzeni palety lub musiałeś uiścić dodatkową opłatę za "przesyłkę niestandardową"? Poszukujesz typowych kartonów do paletyzacji? 

czytaj całość »
OPAKOWANIA KARTONOWE WIZYTÓWKĄ SKLEPU? 0

Tworząc przesyłki dla swoich klientów nie możesz zapomnieć jak ważną rolę odgrywają dziś zwykłe opakowania. Są one "okładką Twojej książki" i choć mówi się, iż "nie ocenia się książki po okładce", to owe powiedzenie nie sprawdza się w tym przypadku. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz i warto by było ono naprawdę dobre. Dzisiejsze opakowania są więc niemal na wagę złota, warto zatem poświęcić nieco więcej czasu by nasze paczki przygotowane były jak należy. 

czytaj całość »
KARTONY DO PACZKOMATÓW, JAKI DOBRAĆ KARTON? 7

Sposób dostarczania przesyłek od kilku lat ewoluuje, a wszystko to za sprawą powstania operatora logistycznego sieci paczkomatów InPost. Dziś jest to już tak powszechny i chętnie wybierany sposób dostawy różnych towarów, iż ciężko znaleźć osobę, która nie słyszałaby o tym rozwiązaniu. 

czytaj całość »
TUBY OKRĄGŁE VS. TUBY PROSTOKĄTNE BLOG 2

Tuby kartonowe przeznaczone są do przechowywania bądź transportowania przedmiotów wąskich lecz długich, takich jak: karnisze, listwy, szyny montażowe, prowadnice, rolety itp. To jednak nie wszystko, zapakujesz w nie również mało, średnio i wielkogabarytowe artykuły papiernicze typu: mapy, banery, reklamy, projekty budowlane, rysunki techniczne, prace plastyczne, wydruki, tapety oraz inne przedmioty, które można zwinąć w rulon (np. wykładziny, czy tkaniny).

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl