CERTYFIKAT FSC. CO TO JEST? 0
CERTYFIKAT FSC. CO TO JEST?

W kolejnym artykule bloga wyjaśniamy, czym jest Certyfikat FSC. Dlaczego warto korzystać z opakowań kartonowych wytworzonych z surowców niezagrażających środowisku? Jaki ma to wpływ na środowisko naturalne? Po przeczytaniu tego wpisu, będziesz już wiedział

czytaj całość »
KARTONY KLAPOWE - NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE 5

KARTONY KLAPOWE to wciąż niekwestionowani królowie w branży opakowaniowej. Czy aby na pewno tak jest? Postanowiliśmy to sprawdzić. Przygotowaliśmy zatem krótką ankietę, która miała na celu pomóc nam zrozumieć potrzeby naszych klientów.

 

czytaj całość »
KARTONY NA PALETĘ EURO/KARTONY DO PALETYZACJI 8

Magazynujesz, czy też wysyłasz/eksportujesz swoje towary w kartonach na paletach? Zdarzyło Ci się, iż kupiłeś kartony, które nie były dostosowane do palet EURO, przez co nie wykorzystałeś całej przestrzeni palety lub musiałeś uiścić dodatkową opłatę za "przesyłkę niestandardową"? Poszukujesz typowych kartonów do paletyzacji? 

czytaj całość »
OPAKOWANIA KARTONOWE WIZYTÓWKĄ SKLEPU? 0

Tworząc przesyłki dla swoich klientów nie możesz zapomnieć jak ważną rolę odgrywają dziś zwykłe opakowania. Są one "okładką Twojej książki" i choć mówi się, iż "nie ocenia się książki po okładce", to owe powiedzenie nie sprawdza się w tym przypadku. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz i warto by było ono naprawdę dobre. Dzisiejsze opakowania są więc niemal na wagę złota, warto zatem poświęcić nieco więcej czasu by nasze paczki przygotowane były jak należy. 

czytaj całość »
Newsletter Kartonypl
Zyskaj rabaty na zakupy, najnowsze informacje z branży oraz ciekawe materiały wideo!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl